سوالات متداول

سی ملک چیست ؟

سی ملک بستری تحت وب سایت و اپلیکیشن تخصصی در حوضه درج آگهی ملک است، در این بستر به راحتی جویندگان ملک ، فروشندگان ملک و مشاورین املاک می توانند از آن استفاده کرده و آگهی املاک مورد نظر خود را بیابند و یا در معرض انتشار قرار دهند.

آیا سی ملک یک مشاور املاک است ؟

سی ملک مشاور املاک نیست و هیچ گونه دخالتی در خرید ، فروش و رهن و آگهی ملک منتشر شده در وب سایت و اپلیکیشن ندارد. سی ملک صرفاً انتشار دهنده آگهی های فروش  ملک است که توسط مالکین و مشاورین املاک درج میشود. در حقیقت سی ملک است که میان فروشندگان ، جویندگان ملک، مشاورین املاک این ارتباط برقرار میکند.

سوالات متداول کاربران

آیا مالکین املاک می توانند آگهی خود را بر روی سی ملک منتشر کنند؟

بله. تمامی کاربران سی ملک ، (شخصیت های حقیقی و حقوقی) می توانند آگهی ملک خود را در سایت و اپلیکیشن سی ملک منتشر کنند.

محدوده فعالیت سی ملک شامل چه مناطقی می شود؟

 سی ملک مرجع آگهی خرید و فروش در غرب مازندران است، همچنین آژانسهای املاک دارای کد صنفی معتبر ، مشاورین املاک و مالکین محترم از غرب استان مازندران می توانند عضو تیم تخصصی سی ملک باشند.

چگونه می توانم در سی ملک، ملک مورد نظر خود را جستجو کنم؟

شما میتوانید در سایت سی ملک با کلیک کردن روی لیست املاک و یا گزینه جستجو پیشرفته «مشاهده تمام آگهی ها» به صفحه اختصاصی آنها وارد شده و اطلاعات کامل آژانس یا مشاور مورد نظر را مشاهده و تمامی آگهی های درج شده توسط آنان را بررسی نمایید.

در مجله سی ملک چی قراره گذاشته بشه؟

مجله سی ملک شامل موضوعات تخصصی و نکات مهندسی ملکی ، چیدمان دکوراسیون و نکات حقوقی ملکی می باشد که هدف خرید و فروش بهتر در این حوضه کمک می کند. همچنین به فروشندگان ملک کمک می کند تا فروش بهتری را تجربه کنند و خریداران و جویندگان ملک نیز با آگاهی و دانش بیشتری به دنبال ملک مورد نظر خواهند بود.

آژانس های املاک در محدوده فعالیت

نحوه عضویت آژانس های املاک در سی ملک چگونه است؟

شما به عنوان مدیریت آژانس می‌توانید از عنوان “ورود/عضویت” در صفحه اصلی وب سایت، گزینه «عضویت» را انتخاب فرمایید. سپس در صفحه باز شده پس از وارد کردن اطلاعات، روی گزینه نوع اکانت «آژانس املاک» کلیک نمایید، در مرحله بعد، در بالای فرم عضویت گزینه آژانس املاک را انتخاب و سپس فرم را به طور کامل پر کرده و کلید ثبت نام را بزنید. سپس ایمیل و شماره  همراه خود را وارد کنید و در کادر مشخص شده ثبت نام خود را انجام می دهید.

مدیریت پنل و درج آگهی آژانس ها در سی ملک چگونه است؟

پس از ایجاد حساب کاربری ، کارشناسان پشتیبانی سی ملک برای آموزش پنل مدیریت و چگونگی درج آگهی با شما تماس می گیرند و در صورت نیاز به صورت حضوری خدمت شما خواهند رسید. در صورت بروز هر گونه مشکل شما می توانید با شماره 01144551555  تماس حاصل نمایید.

چرا سی ملک از آژانس های املاک درخواست کد صنفی می کند؟

ما در سی ملک معتقدیم که جویندگان و فروشندگان ملک باید به راحتی بتوانند با افراد متخصص و حرفه ایی که دارای پروانه کسب معتبر هستند ارتباط برقرار کنند. لذا آژانس های املاک دارای کد صنفی معتبر میتوانند در سی ملک عضو شده و از خدمات ویژه سی ملک بهره مند شوند.

مقایسه املاک

مقایسه